POPIERINIŲ MAIŠELIŲ GAMYBA

Esame popierinių maišelių gamybos lyderiai Lietuvoje, savo klientams siūlantys aukščiausios kokybės gaminius už patrauklią kainą. Mūsų popieriniai maišeliai gaminami iš balto bei rudo popieriaus. Popierinių maišelių gamybai naudojamas ekologiškas, aukštos kokybės popierius, todėl visi mūsų asortimente esantys popieriniai maišeliai yra draugiški aplinkai bei tinkami maisto produktams pakuoti. Klientams taip pat galime pasiūlyti iš PEFC® ir FSC® sertifikuoto popieriaus gaminamus maišelius, kuriems mediena išgaunama iš atsakingai tvarkomų miškų.

Maišelių dizainui naudojame fleksografinę iki aštuonių spalvų spaudą, užtikrinančią spalvų tikslumą bei kokybišką atvaizdavimą. Naudojami dažai pagaminti vandens pagrindu, todėl yra saugūs ir tinkami maisto produktų pakuotėms gaminti. Spalvų panaudojimo galimybės priklauso nuo pasirinkto popierinio maišelio tipo.

Asortimente turime trijų tipų popierinius maišelius:

 • Popieriniai maišeliai su plokščiomis rankenėlėmis
 • Popieriniai maišeliai stačiakampiu dugnu (blokiniai)
 • Popieriniai maišeliai voko formos dugnu

 

POPIERINIAI MAIŠELIAI SU RANKENĖLĖMIS

Šio tipo maišeliai įprastai naudojami maisto produktams, buitinėms prekėms, drabužiams ar kitiems pirkiniams sudėti. Priklausomai nuo maišelio parametrų, atlaiko iki 15 kg svorį ir turi viduje klijuotas popierines plokščias rankenėles.  

 

 • Maišelių gamybai naudojama medžiaga: baltas arba rudas 70-100 g/m² „Kraft“ popierius;
 • Galimas maišelio plotis*: nuo 190 iki 350 mm;
 • Galimas maišelio gylis*: nuo 120 iki 200 mm;
 • Galimas maišelio ilgis*: nuo 255 iki 420 mm;
 • Spaudos galimybės: fleksografinė iki keturių spalvų spauda.

 

* Maišelio išmatavimai parenkami atsižvelgiant į jų paskirtį bei technines įrangos galimybes.

 

POPIERINIAI MAIŠELIAI STAČIAKAMPIU DUGNU (BLOKINIAI)

Šio tipo maišeliai įprastai naudojami miltams, kavai, arbatai, riešutams bei kitiems biriems produktams pakuoti. Tvirtas maišelio dugnas leidžia pakuotei stabiliai stovėti, todėl šio tipo maišelius patogu laikyti parduotuvių lentynose. Klientams pageidaujant, blokinius maišelius gaminame su plastikiniu arba popieriniu iškirstu arba ištisiniu langeliu, leidžiančiu matyti pakuotėje esančius produktus. Šaldytiems produktams pakuoti siūlome patvarius dviejų sluoksnių maišelius.

 

 • Maišelių gamybai naudojama medžiaga: baltas arba rudas 60-100 g/m² „Kraft“ arba PE (polietilenu) padengtas
 • Galimas maišelio plotis*: nuo 80 iki 225 mm;
 • Galimas maišelio gylis*: nuo 50 iki 120 mm;
 • Galimas maišelio ilgis*:  nuo 190 iki 390 mm;
 • Spaudos galimybės: fleksografinė iki aštuonių spalvų spauda.

 

* Maišelio išmatavimai parenkami atsižvelgiant į jų paskirtį bei technines įrangos galimybes.

 

POPIERINIAI MAIŠELIAI VOKO FORMOS DUGNU

Šio tipo maišeliai įprastai naudojami duonos, konditerijos ir maisto gaminiams, birioms vaistažolėms ar arbatai pakuoti. Pakuotės gali būti su šonine kloste ar be jos, turinčios dvi atviras puses, skaidrų popierinį arba plastikinį langelį, perforuotą plastikinį langelį su skylėmis automatiniam fasavimui, padengtos PE (polietilenu), taigi jų panaudojimo galimybės labai įvairios.

 

 • Maišelių gamybai naudojama medžiaga: baltas arba rudas 35-60 g/m² „Kraft“ popierius, padengtas PE (polietilenu);
 • Galimas maišelio plotis*: nuo 100 mm iki 300 mm;
 • Galimas maišelio gylis*: iki 140 mm;
 • Galimas maišelio ilgis*:  nuo 160 mm iki 600 mm;
 • Spaudos galimybės: fleksografinė iki aštuonių spalvų spauda;

 

* Maišelio išmatavimai parenkami atsižvelgiant į jų paskirtį bei technines įrangos galimybes.

 

POPIERIAUS RULONO PJAUSTYMAS IR PERVYNIOJIMAS

Popierinius pramoniniam naudojimui skirtus rulonus galime pjaustyti į siauresnius, keisdami jų plotį ir metražą. Pjaustyklė pritaikyta dideliems, nuo 400 mm iki 1600 mm pločio bei 1200 mm diametro paprasto arba „Kraft“ popieriaus rulonams. Minimalus supjaustyto rulono  plotis gali būti 160 mm. Minimalus pervynioto rulono diametras gali būti 600 mm. Esant poreikiui, popieriaus rulonas gali būti ir pjaustomas, ir pervyniojamas.

 

 

PLĖVELĖS PJAUSTYMAS IR PERFORAVIMAS

Perforavimo metu polietileno (PET) ir polipropileno (BOPP) plėvelėse karštų adatų pagalba praduriamos mikro skylutės, taip užtikrinant tinkamą deguonies cirkuliavimą. Maisto produktai, supakuoti į maišelius su perforuota plėvele, nekaupia drėgmės, išvengiama pelijimo proceso. Įranga leidžia plėveles ne tik perforuoti, bet ir pjaustyti jas keičiant rulono metražą ar jo plotį.  Pjaustyklė pritaikyta nuo 160 mm iki 1200 mm pločio bei iki 800 mm diametro plėvelėms. Minimalus supjaustytos plėvelės plotis gali būti 80 mm. Minimalus pervyniotos plėvelės diametras gali būti 400 – 800 mm. 

X